ul. Górskiego 4, Warszawa || +48 797 433 002 || info@multiocalenie.org.plamulti

Zapytania ofertowe

W związku z organizacją w sierpniu letniego wypoczynku dla dzieci uchodźczych połączonego z intensywną nauką języka polskiego, poszukujemy: Opiekuna kolonijnego z uprawnieniami Miejsce wyjazdu: Koszelówka, Pojezierze Gostynińskie, ok. 130 km od Warszawy. Fundacja zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd, oraz wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie mejla: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z organizacją w sierpniu letniego wypoczynku dla dzieci uchodźczych połączonego z intensywną nauką języka polskiego, poszukujemy: Nauczyciela języka polskiego: 6 godz. lekcyjnych dziennie Miejsce wyjazdu: Koszelówka, Pojezierze Gostynińskie, ok. 130 km od Warszawy. Fundacja zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd, oraz wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie mejla: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapytanie ofertowe na stanowisko “Trener rugby” w projekcie “Warszawskie Centrum Integracyjne2”, współfinansowanym ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji

Zapytanie ofertowe na stanowisko “asystent prawnika” w projekcie “Warszawskie Centrum Integracyjne2” współfinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. 

Zapytanie ofertowe na stanowisko “Trener rugby” w projekcie “Warszawskie Centrum Integracyjne2”, współfinansowanym ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Zapytanie ofertowe na stanowisko “Trener rugby” w projekcie “Warszawskie Centrum Integracyjne2”, współfinansowanym ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.Zapytanie ofertowe na stanowisko “asystent prawnika” w projekcie “Warszawskie Centrum Integracyjne2” współfinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. 

Zapytanie ofertowe na stanowisko prawnika w projekcie “Warszawskie Centrum Integracyjne2”, współfinansowane ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd