ul. Górskiego 4, Warszawa || +48 797 433 002 || info@multiocalenie.org.plamulti

  • dzieci
  • dziecko
  • kosciol
  • murawa
  • policja
  • panie
  • staruszka

Aktualności

W ramach projektu “Po torach dziejów – od deportacji do repatriacji”, współfinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu “Patriotyzm Jutra”, prezentujemy wywiady z repatriantami, mieszkającymi już od kilku lat w naszym kraju.

A tak nasza kochana podopieczna Lika zaprezentowała Gruzję, swoją Ojczyznę, w TVP Gratulacje, Lika – jesteśmy dumni z Ciebie, chemii Gogo! Lika i Jej rodzina są naszymi podopiecznymi w ramach projektu "Warszawskie Centrum Integracyjne" współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu Państwa.

Zakończyliśmy 3-dniowe warsztaty w Kruszynianach z tematyki wielokulturowości i wieloreligijnosci dla funkcjonariuszy Straży Granicznej z wydziałów ds. cudzoziemców oraz OSS SG w Lubaniu. PSG Krynki i PSG Szudziałowo dziękujemy za niezwykłą podlaską gościnność!
Warsztaty odbyły się w ramach projektu "Inny Punkt Widzenia" współfinansowanego ze środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Spotkaniami w Krośnie i Tarnobrzegu zakończyliśmy szkolenia dla podkarpackiej Policji. W 5 szkoleniach z tematyki różnic kulturowych i religijnych wzięło udział 202 funkcjonariuszy Policji z terenu całego Województwa Podkarpackiego. Szkolenia odbywają się w ramach projektu “MultiTolerancja” współfinansowanego ze środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Rodziny imigranckie wybrały się na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Warszawie. W ramach projektu “Warszawskie Centrum Integracyjne”, współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu Państwa, pokazujemy imigrantkom nasze miasto.

W ramach poznawania historii Warszawy dzieci cudzoziemskie i polskie uczestniczyły w Grze Miejskiej "Listy z Powstania", w trakcie której musiały rozwiązać szereg zagadek historycznych, odnaleźć jednego z Cichociemnych i złożyć mapę powstańczej Warszawy. Gra Miejska odbyła się w ramach projektu "Warszawskie Centrum Integracyjne" współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu Państwa.

 

Z okazji Dnia Niepodległości Polski w Szkole Podstawowej nr 58 w Warszawie odbyło się przedstawienie, w którym dzieci cudzoziemskie – uczniowie tej szkoły, opowiedziały swoim kolegom wiersze o tematyce patriotycznej, pokazały bajkę o Smoku Wawelskim oraz tańce ukraińskie i kaukaskie. Przedstawienie odbyło się w ramach projektu "Warszawskie Centrum Integracyjne" współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu Państwa.

 

Miło nam poinformować, iż oferujemy wsparcie socjalne dla kobiet imigrantek i ich dzieci, obywateli państw trzecich, czyli spoza Unii Europejskiej. Pomagamy w zakupie odzieży w sytuacjach kryzysowych, artykułów dla niemowląt, biletów komunikacji miejskiej, lekarstw. Możemy także wesprzeć w opłacie za zlecone badania lekarskie, noclegi w hostelach w sytuacjach kryzysowych. Wsparcie socjalne organizowane jest w ramach projektu "Warszawskie Centrum Integracyjne" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu Państwa.

“Mam tak samo, jak ty, miasto moje, a w nim…” Fotorelacja z dzisiejszego spaceru po Wilanowie – w ramach projektu "Warszawskie Centrum Integracyjne" pokazujemy imigrantom najciekawsze miejsca w naszym mieście. Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu Państwa.

Zakończyliśmy 2-dniowe szkolenie z różnic kulturowych i religijnych dla funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej – Wydział ds. Cudzoziemców, PSG Gdańsk – Rębiechowo, PSG Gdynia, PSG Władysławowo, oraz dla pracowników gdańskiego MOPR-u. Szkolenie odbyło się w ramach projektów "Inny Punkt Widzenia" i "MultiTolerancja" realizowanych ze środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!